Birbirinden eğlenceli 1000+ online html5 oyun oynamanız için sizleri bekliyor. Online ücretsiz oyun oyna

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Beğenebileceğiniz Oyunlar Daha Fazla
fireman
0 21
Subway Surfers Havana

Son dönemin en popüler online oyunlarından birisi olan Subway Surfers’da amacınız engellere takılmadan olabildiğince ileriye gitmek. Görselleriyle de büyük ilgi toplayan oyunda zamanla engellerin daha hızlı geldiğini göreceksiniz. Engellerden kaçmak her defasında daha da zorlaşacak.

Birçok fakrlı varyasyonunun ortaya çıktığı Subway Surfers oyununun Havana versiyonunda Havana tren yollarında bekçiden kaçmaya ve kaçarken de engellere takılmamaya çalışacaksınız. Reflekslerinizi konuşturacağınız bu html5 oyununda daha üst seviyelere çıkarak daha fazla puan toplayın ve yeni kaykaylar almaya hak kazanın.

Subway Surfers Havana oyununda amacınız biletçiden ve biletçinin köpeğinden kaçmak. Kaçarken de dikkatli olun, tren vagonlarına çarpmayın. Havana’da tren yolunda biletçiden kaçarken engellere, trenlere, tramvaylara ve daha fazlasına dikkat edin. Sonu gelmeyen bu macera oyununda amacınız, olabildiğince ileriye gidebilmek. Oyunda ilerledikçe, altınlar topladıkça karakterinizin görüntüsünü de değiştirebileceksiniz. Ayrıca yeni kaykaylar da alarak daha havalı görünebileceksiniz.

Subway Surfers Havana Nasıl Oynanır ?
Surway Surfers Havana oyununu bilgisayarınızda oynarken klavyedeki ok tuşlarını kullanarak kaykaycıyı kontrol edebilirsiniz. Kaykayı aktifleştirmek ve olabilecek bonusları kullanabilmek için "Space" tuşunu kullanabilirsiniz. Subway Surfers oyunundaki en temel amacınız olabildiğince ileri gidebilmek olacaktır. Bunu yaparken de hedeflere dikkat edin, trene çarpmamaya çalışın. Biletçiyi de unutmayın, sizi yakalamadan kaçmaya çalışın.